Büyük küçük her otelde tercih edilebilen otel kapı kilidi farklı materyaller ile üretilebilir. Son derece hijyenik olan bu ürünler, kartlar vasıtasıyla müşterilerin kapılarını açmasına olanak sağlar. Anahtarların karışması gibi problemlerin de bulunmadığı kapı kilitleri yıldızlı otellerden butik otellere kadar birbirinden farklı alanlarda tercih edilir. Rezidanslar ve tatil köyleri için de oldukça avantajlı olan bu sistemler hatasız olarak çalıştıkları için uzun yıllar boyunca kullanılabilir.  Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Otel Kapı Kilidi ile İşiniz Rahat Olsun

7/24 kusursuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz bu sistemler kart kodlayıcı vasıtasıyla düzenlenir. Bu sayede personeller de tek bir kart ile yetkilerinin bulunduğu alana giriş çıkış yapabilirler. Özel sistemleri sayesinde sadece yetkili olan kişilerin belirli alanlara girmesine olanak sağlayan otel kapı kilidi sistemlerinde çalınma ve kaybolma gibi problemler de bulunmaz. Bu gibi problemler ile karşılaşıldığında eski kartları kolay bir şekilde iptal edilir ve yerine yeni bir kart tahsis edilir. Bu sayede zamandan da önemli ölçüde tasarruf edeceğiniz otel kapı kilit sistemleri kontör yüklemesi sayesinde müşterinin sadece konaklama süresince hareket edebilmesine olanak sağlar.

Otel Kapı Kilidi ile Kontör Yükleyin


İnsanların otel içerisinde para ile kart ile ödemesi yapmasına da olanak tanıyan otel kapı kilit sistemleri bu yönüyle de oldukça avantajlıdır. İnsanların aktivitelere kolay bir şekilde katılmasına olanak sağlayan sistemler, misafirlerin otel içerisinde aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebilmesine olanak tanır. Havalandırma, alarm, elektrik gibi farklı tesisatlarının aktif hale gelmesine de yardımcı olan bu sistemler yüksek enerji tasarrufuna imkan verir. Sizde otelinizde gereksiz harcamaların yapılmasını istemiyorsanız bu sistemleri tercih direk teknolojilerin getirilerinden faydalanabilirsiniz.