Kanal tedavisinden artık korkmayın, tecrübeli diş hekimimiz ile hiç acı ve ağrı hissetmeden kanal tedavi süreci geçirebilirsiniz. Peki, kanal tedavisi nedir? Kanal tedavisi dişlerinizin çürüklerden temizlenerek kurtarılmasıdır. Diş hekimliğinde kanal tedavisi sonrası ihtiyacınız olan kaplama tedavileri de uzman doktorlar tarafından yapılıyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Güvenilir İmplant Tedavisi

Eksik dişler gülüşlerde ve insan ruhunda özgüven eksikliğine neden olur. Bununla yaşamak zorunda değilsiniz.İmplant tedavisi uzman hekimler tarafından yapılır. Fiyatları oldukça uygundur. İmplant tedavisi sonrası uygulanacak zirkonyum porselen ile kendi dişlerinizle uyumlu renk ve yapısal görünüm sağlanır.

Size Yakışan Gülüş Estetiği


Estetik gülüş tasarımı nedir? Sorusunun en doğru cevabı, yüzünüze, gözünüze, karakterinize ve size yakışan diş tasarımlarının yapılmasıdır. Bu kalitede ve size özel hizmet için kliniklerle iletişime geçip, bu konu hakkında uzman hekimlerden detaylı bilgi alın. Gülüş tasarımları, güzel ve estetik gülüşler için kişilere özel yapılan uygulamalardır. Estetik gülüş tasarımı kişilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre yapılır. Diş beyazlatma, porselen kaplama, kanal tedavi ve diş eğriliklerinin düzeltilmesi ve size yakışan estetik bir görünümün sağlanmasıdır. Diş renginde bozukluk herkes için ciddi sorun ve gülüşler için önemli bir engeldir. Kliniğimizde diş beyazlatma teknikleri kısa sürede tamamlanır.