Son yıllarda mevlut, hac ve umre misafirlerine o günün hatırasını, anlam ve önemini ömür boyu yaşatmak için hediyeler veriliyor. Manevi ve dini anlamı olan bu günler için en ideal seçenekleri Yasin kitapları, tesbih ve seccadelerdir. Çantada taşınabilecek kadar ideal boy ve büyük yazılı Yasin kitabı kadife kaplaması ve üzerinde ayna pleksi üzerine Allah lafzı ile son derece özel bir hediyedir. Doğum yapan bayanlar ziyarete gelenler için, cenazesi olanlar ölen kişinin ismini yaşatmak ve anmak için, hac ve umreden dönenler bu kutsal vazife dönüşü sevdiklerine hediye etmek için şık paketleri ile hazırlanan Yasin, tesbih ve seccade seti alabilir.

Hediyelik Yasin Çeşitleri

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de günlük okunması sevap olan sure ve duaların bir araya gelerek ufak kitap halinde hazırlandığı Yasin kitapları kadife ve simli kaplama seçeneklerinden oluşmaktadır. Farklı renk ve ebatlarda hazırlanan Yasin çeşitleri müşteriye özel hazırlanabiliyor. Asetat kutu içerisinde düz, simli, sesli kadife modellerde her renk var. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasin Kitabı ve Set Fiyatları

Gelen misafirlere dağıtmak için alacağınız Yasin çeşitleri oldukça ucuz fiyat seçeneklerinden oluşuyor. Toptan alışverişlerde müşteriye özel indirim olanakları ve sipariş seçenekleri sunulmaktadır. Bilgisayar hatlı olup okunması kolay, Türkçe yazılış ve Türkçe meal avantajları ile tasarlanan Yasin setleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.