istanbul Airport VIP Welcoming – İstanbul Havaalanı VIP Karşılama hizmetinin en kalitelisi internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile mümkün!... Online firmalar dileyen herkese bireysel tatil ziyareti ya da iş gezileri konusunda VIP konforunda havaalanı hizmeti sunuyor. Özellikle de hiç bilmediğiniz bir şehirde Avrupa’nın en büyük havalimanı tadındaki hiç bilmediğiniz havaalanına giriş yapıyorsanız bu sizin için büyük bir ihtiyaç olacaktır. Kısacası İstanbul Havaalanı; karşılama, ulaşım, aktarma ya da dinlenme konusunda online firmaları tercih ederek silver ya da gold hizmet paketleriyle en iyi karşılama hizmetini alabilirsiniz.

VIP Gelişmiş Toplantı ve Yardım Hizmeti

Online firmalar sizlere Silver ve Gold paketlerle sunduğu hizmetleri sayesinde ‘Dahil Genel Havacılık Terminali Kullanımı’ konusunda en iyi rehberlik hizmetini sunuyor. Bu sayede de bu dev hava limanında tüm konuklar stressizce seyahat edebiliyor. Özellikle de zamana karşı yarışan bir iş insanıysanız Gold paket deneyimini tatmanızı öneririz.

Havaalanı Taşıma Hizmeti

PORTER VIP hava limanı taşıyıcısıyla uçak kapısında araçla karşılanabilirsiniz. Kolayca Genel Havacılık Terminaline aktarılarak; Özel Pasaport Masasını, Güvenlik Kontrolünü hızlıca ve sorunsuzca geçebilirsiniz. Bu sayede kısa zamanda özel lounge dinlenme salonuna geçerek keyifli bir dinlenme yaşayabilirsiniz. CIP hostesi tarafından sorunsuzca tamamlanan vize işlemleri, kolay Dedicated Passport Desk ayrıcalıklı pasaport kontrolünden yararlanabilirsiniz.