Facebook chip Facebook içerisinde bulunan ve Facebook ile bağlantılı olan online oyunlar içinde biriken sanal paralardır. Facebook ile bağlantılı olan online oyunlar, oyuncuların Facebook arkadaşlarıyla eş zamanlı olarak oynadıkları sanal oyunlar içerisinde harcanan ya da biriken chiplerdir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Facebook Chip Nasıl Kullanılır?

Facebook chip facebook içinde online oyunlar oynayan oyuncuların kullandıkları sanal paralardır. Bu sanal paraları oyuncular oynadıkları oyunlar içinde kullanıp, oyun skorlarına göre harcama yaparak chip miktarlarını azaltıp çoğaltabilirler. Facebook ile bağlantılı olan online oyunlarda kazanılıp biriktirilen chipler oyun içindeki harcamalara bağlı olarak oyuncuların hesaplarındaki chip miktarları değişim gösterir. Kullanıcılar chiplerini canlı olarak eş zamanlı şekilde diğer oyuncularla oynadıkları oyun üzerinden oyun durumuna göre kayıp ya da kazanç sağlarlar. Oyun içindeki performansa göre oyuncuların hesaplarındaki chipler birikir ya da harcanır.

Facebook Chip Birikim ve Harcama Nasıl Yapılır?


Facebook chip birikimleri üyelerin oynadıkları oyunlar içinde oyun skoruna göre değişim gösteren ve sadece oyun içinde kazanılıp harcanan sanal paralardır. Oyuncuların Facebook ile bağlantılı olan her türlü online oyunlarda oyun içindeki performanslarına bağlı olarak kazandıkları chip paralar yine Facebook içinde ve çiplerin kazanıldığı oyunlar içinde harcanabilir. Kazanılan çipleri oyuncular isterlerse kendi oyunları içinde harcayarak oyun içinde daha yüksek skorlar elde etmek için ve bölüm geçmek için harcayabilirler. Ya da aynı oyunu oynayan diğer oyuncularla paylaşabilirler.