Sevdiğiniz Her Şey için Bir Figür Var


Çelik kolyeler, erkekler arasında oldukça popüler olan bir aksesuardır. Suya ve çevresel diğer faktörlere göre oldukça dayanıklı olan çelik maddesinden üretilen kolyeler, uzun yıllar dayanıklı oldukları için erkekler tarafından tercih ediliyor. Beyaz altın, sayı altın ve rose altın kaplama seçenekleriyle tercihe göre farklı renklerde üretilebilen çelikler; altın ve gümüşün kalitesini çeliğin üzerinde yansıtıyor. Usta ellerde onlarca farklı figürde üretilebilen erkek çelik kolye modelleri, genç yaşlı herkesin tarzına hitap ediyor. Çelik kolye modelleri arasında erkeklerin en sevdiği enstrümanlardan ejderha modellerine, kartal figüründen davut yıldızına kadar onlarca seçenek bulunuyor. Her erkeğin kullanmaktan hoşlandığı asker künyesi modelleri de tercih edilen seçenekler arasında kalıyor.

İster Üç Boyutlu İster Plaka Üzerine


Çelikten üretilen erkek kolye modelleri, birbirinden farklı seçeneklerle tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kolye uçlarında bulunan figürler üç boyutlu olarak ya da plaka üzerine kabartma yoluyla elde ediliyor. Swarovski taşlarla zenginleştirilen çelik kolyelerde renkli taşlar da kullanılıyor.

Deri Kayışlı Çelik Kolyeler

Çok uygun fiyatlarla satışa sunulan çelik kolyeler, zincir bakımından farklılaşabiliyor. Dileyen çelik veya deri kolye seçenekleri arasından tercih yaparak tarzı için en uygun modele sahip oluyor. Unisex olarak da kullanılabilen kolyeler çiftler arasında da oldukça popüler.